Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實品和照片一樣 謝謝你們🙏🏻
顏色: 米色
Price: HK$60.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 61 cm |
| 寬度 | 19 cm |
| SKU | sb2307202866558759 |
Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實品和照片一樣 謝謝你們🙏🏻
顏色: 米色
Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不錯用
顏色: 米色
Author: 1***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super good especially for the price get them!!! easy to curl and to put in
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 米色 | 3 photo(s)